Elastyczny prowadzący

W środę poranek rozpoczęliśmy od spotkania z Soody na temat własności intelektualnej. Głównie skupiliśmy się na kwestiach związanych ze zgłaszaniem informacji dotyczących różnych form zgłaszania naszego wynalazku do biura patentowego. Jak zwykle jest dostępnych kilka form Podstawowa kwestia to w jaki sposób dostarczać wspomniane dokumenty by mimo wszystko nadal móc konsultować je z różnymi osobami.

John Warren w sesji popołudniowej po raz kolejny potwierdził swój profesjonalizm. Wczoraj stanęło przed nami spore wyzwanie – poznanie nowej metody wdrażania strategii – Strategy Execution Map (SEM) – narzędzie komplementarne do Kanwy i wzajemnie się z nią przenikające. Mieliśmy przeprowadzić analizę strategii dla produktów firmy Apple, co stanowi pewne wyzwanie. Aby dobrze poczuć istotny temat dzisiaj, wspólnie z Johnem przeanalizowaliśmy krok po kroku przykłady innych firm i instytucji (wyimaginowane centrum transferu technologii oraz sieci kawiarni Starbucks). Świetne wyczucie sytuacji, ogromna cierpliwość, John – chapeau bas!

W międzyczasie, Ireen, odpowiadająca za sprawną realizację programu, ponownie stanęła na wysokości zadania dostarczając w trakcie łakoci – miniaturowych batoników Snickers, Mars, Twix, etc. Odrobina cukru dodała mózgom dość paliwa, by w kreatywny sposób dokończyć postawione przed nami zadania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *